Sekso pozos Secrets

– Moteris guli ant nugaros ant lovos, galva šiek tiek nuleista nuo krašto, vyras klūpi šalia lovos.

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

Nusprendus pasimėgauti oraliniu seksu, jei tikrai norite pradžiuginti savo antrąją pusę, atsigulkite priešais jį ir leiskite jam jus stebėti, o jūsų galva tegul kabo nuo lovos krašto. Tai skamba gerokai sudėtingiau, nei yra iš tikrųjų.

Tegu vyras įsitaiso skersai vonios: atsisėda ant išorinio krašto, o rankomis atsiremia į sieną. Moteris gali sėdėti kaip unitazo variante - veidu arba nugara į vyrą.

Kunilingas – oralinio sekso rūšis, kuomet vyras lūpomis, dantimis ir liežuviu stimuliuoja moters klitorį ir glamonėja makštį.

Jūsų husband or wifeė turėtų šiek tiek atskirti kojas. Ranka suraskite jos makštį ir įeikite į ją iš nugaros.

Aktyvaus skverbimosi šioje pozoje nėra, tačiau yra marios laiko lėtiems, jausmingiems judesiams. O kadangi vienas į packageą atsisukę veidu, galite jam pademonstruoti savo puikius bučiavimosi įgūdžius.

Praktinis patarimas, jeigu bijote, kad varpa pateks giliai į gerklę: pakelkite liežuvio galiuką prie gomurio, ir taip „užTv setėrę kelią“ galite glamonėti varpą burna be jokios baimės.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo eighteen fulfilledų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 satisfiedų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

Rankomis atsiremiate į grindis, jis prilaiko jus for every klubus, o jūs suimate jo liemenį savo šlaunimis.

„Lėtai judant, jūs galite savo klitorį trinti į jo šlaunį ir taip Sekso pozos dar greičiau pasiekti orgazmą. Nebijokite pasinaudoti rankomis.“

Norint išbandyti šią sekso pozą, moteris turi atsiklaupti ant kelių, o tarp kojų pasidėti pagalvę.

Jis gali jums į melt awayą varvinti šokolado ar medaus sirupo. Tai į veiksmą leidžia įsitraukti daugiau juslių.

Arba pasiskolinkite savo partnerio marškinius, užsekite vieną sagą, prigesinkite šviesas ir leiskitės į nuotykius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *